Blog powstał celem upamiętnienia wyjazdu Erasmus-Valencia 2010/11 w dniach 13.09.2010 - 31.01.2011

23 sierpnia 2010

http://www.wolski.jcom.pl

Jak to wygląda pokolei
1. uzupełnienie e-learning agreementu online (wpisałem tam cokolwiek, bo i tak wszystko się zmieni na miejscu w Valencii), wcześniej musiałem uzupełnić go ręcznie i przesłać do Walencji
2. załatwienie ubezpieczenia tj karty euro 26 (dużo zniżek w Hiszpanii) i ubezpieczenia z NFZ. Jeszcze nie udało mi się całkowicie dopiąć sprawy z NFZ :/. Także jak dobrze pójdzie będę potrójnie ubezpieczony bo jeszcze karta ISIC ważna do listopada 2010 :)
3. Zwrot kosztów podróży - podanie prodziekan z Uniwerku (ach kochany uniwerek :) )
4. Załatwienie formalności w Biurze Współpracy z Zagranicą  = Załącznik w przewodniku dla Erazmusa uzupełnij + e-learning agreement + list o akceptacji na studia + nr konta (ja założyłem sobie konto walutowe w BZWBK, chyba najbardziej się opłaca)
5. Celem wypełnienia załącznika i e-learning agreementu trzeba poprosić o akceptacje i podpis pani koordynator z Wydziału :(
6. Kupno biletu lotniczego z Warszawy do Barcelony i autobusowego z Barcelony do Walencji. W ten sposób trochę zaoszczędziłem :)

Już jestem po formalnościach, czekam na akceptację e-learning agreementu (panie w BWZ dały mi ultimatum). Stypa 380 euro, nie jest tak źle, co więcej nawet dobrze.
W sumie nie ma tej papierkowej roboty tak dużo :)

http://www.wolski.jcom.pl

1 komentarz:

  1. hehe, działaj młody działaj i do zobaczenia na Hiszpańskim terytorium;)

    OdpowiedzUsuń